Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   28.01.2016   18:01:21 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Mirka   03.02.2016   13:06:47 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 lenka a mato   31.01.2016   13:17:07 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   01.02.2016   19:17:07 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 lenka a mato   01.02.2016   21:34:40 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   02.02.2016   11:00:20 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 lenka a mato   02.02.2016   22:04:07 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   03.02.2016   11:21:05 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 lenka a mato   03.02.2016   16:20:18 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   03.02.2016   18:46:24 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Anita   13.03.2016   09:58:39 

  Titel : RE: Nas anjelik sladko spinka
Autor: Michaela  ()     Datum:  03.02.2016 11:21:05

bozinku to je hrozne naozaj mi tecu slzy to je naozaj neskutocne co ste si prezili :'( mna to boli s vami ste silny a nik vas nerozdeli prajem velmi vela sil a verim ze to spolu zvladnete. Je mi tazko pisat nieco co som nezazila a verim ze ta to muselo zozierat si velmi silna a verim ze vsetko sa obrati v dobrom pretoze si to zasluzite :-* ja ani neviem co ti mam napisat pretoze je to naozaj tazke co ste si prezili slova su zbytocne preroze to si naozaj zasluzi nieco viac.bojim sa nieco napisat aby som ti neubliza vlastne v tom aby som ti to nepripominala:'(.. tvojim krasnym detickam Eliske a Oliverkovi prajem len a len to v zivote najlepsie a najdolezitejsie vlastne to uz maju a to si TY maju uzasnu maminu na svete :-* ktora da zivot za nich klobuk dole Lenka naozaj.
Ja som tiez nieco prezivala ako nastevy nemocnice na tej izbe na tej istej posteli ked som bola tehotna na oddeleni kde som porodila Lukaska bol to horror chodila som s manzelom aby ma podrzal ale aj tak moje myslienky ma pohlcovali za kazdym ked som tam sla a odchadzala som s placom vlastne dodnes ak tam idem sa trasiem a tlacu sa mi slzy pretoze od oktobra ked sme sa rozlucili s Lukaskom som od porodu absolvovala uz 2operacie ... tak ani sa stoho neviem dostat lebo mi to stale pripomina co sa dialo ..nechcem nato zabudnut ale chcem si pamatat len to najkrajsie.....tehotenstvo brusko ako mi rastlo,kopanceky pretoze viem ze moj milovany Lukasko je tu so mnou kazdy den

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: