Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Môj kvietoček
 Petra   07.07.2003   12:04:07 
 RE: Môj kvietoček
 anna   11.08.2003   16:15:52 
 RE: Môj kvietoček
 Eva L.   24.07.2003   18:07:38 
 RE: Môj kvietoček
 Denisa   11.07.2003   22:37:13 
 RE: Môj kvietoček
 Martina   07.07.2003   12:35:00 

  Titel : RE: Môj kvietoček
Autor: Martina  ()     Datum:  07.07.2003 12:35:00

Milá Petra,
strašne moc ma dojal Tvoj príbeh...a zhodou okolností práve v tom čase som potratila našeho Mišpulínka...
Bezpochyby sa Tvoja Peťka - anjeliček z neba na vás usmieva, veď ste jej rodičia, ktorý jej dali všetko čo mohli a už len tá Tvoja myšlienka, že vám pomáha vyplniť to prázdno Ti dáva nádej..a velikú.. Peťka už teraz vie oveľa viac, ako my všetci tu na zemi a našla to, čo sa my tu snažíme hľadať celý život..šťastie a lásku.. A tú lásku posiela k vám, svojim rodičom. Ak jej ukážete, že jej pomoc z nebíčka nie je márna, že dokážete to prázdno vyplniť, tak určite bude tým najspokojnejším anjelíčkom..
A inak, zaráža ma ten stále sa opakujúci prístup lekárov...ich častá ľahostajnosť, nevedomosť...a nerozhodnosť v takýchto prípadoch! Petra, ak je to v tvojich možnostiach, určite zmeň doktorov..ľútost lekára, keď už je neskoro, nestačí...tam musia byť aj nejaké vedomosti, ľudskosť a zodpovednosť!
Určite budete mať svoje ďalšie bábatko a kvietoček anjelíček Peťka bude opatrovať aj svojeho súrodenca...
Myslím na Teba a prajem Ti, aby sa Ti s tým podarilo vyrovnať..zabudnúť sa nedá a ani to nie je mysliteľné...ale vyrovnať sa..
Mamička anjelika Mišpulínka Martina

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: