Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Môj kvietoček
 Petra   07.07.2003   12:04:07 
 RE: Môj kvietoček
 anna   11.08.2003   16:15:52 
 RE: Môj kvietoček
 Eva L.   24.07.2003   18:07:38 
 RE: Môj kvietoček
 Denisa   11.07.2003   22:37:13 
 RE: Môj kvietoček
 Martina   07.07.2003   12:35:00 

  Titel : RE: Môj kvietoček
Autor: Denisa  ()     Datum:  11.07.2003 22:37:13

Milá Petra
Aj mňa veľmi tvoj príspevok dojal. Ste tak statoční ľudia, slová nestačia vyjadriť pocit bezradnosti, po prečítaní tvojich pár riadkov.
Príjmite prosím z h?bky srdca moju úprimnú sústrasť, vaša rana je tak veľká .....
Cez tvoje riadky som si pripomenula i moju tragédiu. Nepočuť plač svojho dieťatka po pôrode, je niečo príšerné.. (i keď mne už bolo vtedy oznámené, že moja dcérka nežije, i tak som dúfala, že sa predsa len všetci mýlia a že ju budem počuť zaplakať, keď mi ju vybrali z bruška ? ale žiaľ nič ? iba hrozné ticho, šum prístrojov a oznámenie lekára ? je to dievčatko....).
Taktiež neviem, i keď lekári sú tiež len ľudia, nemám nejak pochopenie, prečo len tak riskovali. Vaša Peťuška už dávno chcela ísť na svet, boli tam varujúce poslíčky, dokonca si prenášala, no načo ten lekár čakal ......
Ja som môjho gynekológa zmenila, po mojej gravidite a jeho nasledovnom správaní a konaní, som jednoducho už nemala k nemu žiadnu dôveru.

Veľa sily zo srdca želá
Denisa

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: