Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Môj kvietoček
 Petra   07.07.2003   12:04:07 
 RE: Môj kvietoček
 anna   11.08.2003   16:15:52 
 RE: Môj kvietoček
 Eva L.   24.07.2003   18:07:38 
 RE: Môj kvietoček
 Denisa   11.07.2003   22:37:13 
 RE: Môj kvietoček
 Martina   07.07.2003   12:35:00 

  Titel : RE: Môj kvietoček
Autor: Eva L.  ()     Datum:  24.07.2003 18:07:38

Mila Petro,

velmi me dojal Tvuj pribeh a preji Ti z celeho srdce, abys nasla dost sil vyrovnat se s tou velkou ztratou, ktera Te a Tveho manzela postihla.
Ja jsem pred rokem a ctvrt prisla o druhe detatko (chlapecka)po odtoku plodove vody po nepovedene cerklazi a take se na tom podepsal nezajem doktoru resit problemy ve chvili, kdy je jeste co resit. Bohuzel znam nekolik podobnych pribehu se strasnym koncem, kdy se detatko narodilo silne poskozene nebo mrtve jen proto, ze doktor odesel na obed, misto aby se venoval tezkemu porodu. Pred rokem v porodnici temer zemrela moje pritelkyne, kdyz ji vyvolali porod uz mrtveho ditete a ji se utrhla placenta. Kdyby tenkrat neprisel jeji muz a nezacal shanet pomoc, byla by uz se svym detatkem v nebicku. Ale nikdy uz nebude mit vlastni dite. Tak se ptam, jakou hodnotu ma vlastne lidsky zivot, kdyz Ti, jimz ho sverujeme do pece, s nim tak hazarduji. A jakou hodnotu ma zivot jeste nenarozeneho ditete, kdyz se o nej lekari ani nepokouseji bojovat.
Take jsem v porodnici zazila, jak mi doktor do oci lhal, ze muj doktor, ke kteremu jsem chodila do poradny, souhlasi s vyvolanim potratu, ackoli jsem vedela, ze opak je pravdou. A zazila jsem tezky psychicky natlak, abych podepsala souhlas s potratem, protoze se mne chteli v porodnici co nejrychleji zbavit, kdyz uz to cele tak po... Kdyz jsem si stezovala na postup lekaru u reditele nemocnice, napsal mi, ze jsem dostala tu nejmodernejsi lekarskou peci. Tak proc muj chlapecek musel zemrit? Vzdyt byl uplne zdravy! Je pak velmi tezke oprostit se od pocitu viny a obvinovani, kdo za to vlastne muze.
Mila Petro, vim, ze Te v budoucnu cekaji jeste tezke chvile, ale doufam, ze nakonec dokazes premoct tu neprizen osudu a jednoho dne budes drzet v naruci krasne detatko. A Tvoje Petruska Ti v tom bude pomahat, tak jak to muze jen andelicek v nebicku. Byli jste v tech tezkych chvilich vsichni ohromne statecni a ja verim, ze budete i nadale. Hodne sil, odvahy, odhodlani a stesti do budoucna Ti preje
Tvoje Eva L.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: