Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Jak se s tím mám vyrovnat?
 Milena   24.01.2007   14:48:05 
 RE: Jak se s tím mám vyrovnat?
 Zuzana   26.01.2007   11:54:45 
 RE: Jak se s tím mám vyrovnat?
 ANDREA   26.01.2007   09:57:45 
 RE: Jak se s tím mám vyrovnat?
 Denisa   25.01.2007   20:50:51 
 RE: Jak se s tím mám vyrovnat?
 Milena   28.01.2007   17:36:35 
 RE: Jak se s tím mám vyrovnat?
 Denisa   29.01.2007   22:47:00 
 RE: Jak se s tím mám vyrovnat?
 Pavlína   28.01.2007   23:44:14 
 RE: Jak se s tím mám vyrovnat?
 Milena   29.01.2007   11:23:00 
 RE: Jak se s tím mám vyrovnat?
 Pavlína   29.01.2007   12:59:03 
 RE: Jak se s tím mám vyrovnat?
 Jana   28.01.2007   20:58:42 
 RE: Jak se s tím mám vyrovnat?
 Zuzana   26.01.2007   12:03:08 

  Titel : RE: Jak se s tím mám vyrovnat?
Autor: Pavlína  ()     Datum:  29.01.2007 12:59:03

holka drž se. Je to moc těžký a nebudu ti vykládat, že vím jak se cítíš. Lékaři by měli jednat jinak. Když bys potřebovala se vymluvit, klidně mi napiš na e-mail. Nevěřila jsem tomu, ale když se říká sdělená bolest poloviční bolest, tak je to pravda.
Nevím jestli máš ještě další děti - ale pokud ano, zaměř se na ně. A jak se někteří lidé diví, že o holčičce chceš mluvit - kašli na ně a mluv, piš - dokud sama budeš chtít. Jednou, pětkrát, stokrát. Bohužel ne všichni to chápou - víš, s kým já mluvila tenkrát? S PC a půlmetrovým medvědem. Jen ti mi "rozuměli". Zní to blbě, ale medvědovi bylo jedno, jestli nadávám, brečím, povídám. Kamarádky o tom mluvit nechtěly, manža mi nadával, že nejsem schopná donosit dítě....
Milena napísala:
-------------------------------
Také to nechápu, zvláště nyní mám pocit, že Milenka na konci svého života musela ještě prožít pocit opuštěnosti, jakoby nestačilo to ostatní. My jsem teda byly nejdříve v Plzni na dětském oddělení, tam jsem byla s ní, ale pak musela na dva dny na JIP a tam jsem směla jen na čtvrt hodiny, na ten první den jsem odjela domů, ale pak jsem to nevydržela a další den jsem tam odjela zpět s tím, že se prostě nenechám vyhodit, malá jim to tam skoro celé proplakala, pořád mně volala a byla tak šťastná, když mně s manželem uviděla, už jsem ji prostě nemohla opustit, nakonec nás ještě ten den dali zpět na dětské, vypadalo to, že se to lepší. Jenže po 14 dnech nastalo zase velké zhoršení a to už nás poslali do Motola na JIP. V Motole na JIP mohou matky být přes den, na noc musí na ubytovnu, ale malá tu první noc tak plakala, že druhou noc mně tam sestra nechala spát v křesle, fyzicky to byla hrozná noc, ale jsem za ní vděčná, že jsem byla s malou a mohla ji chovat, vždyť mi pak za 4dny zemřela. Třetí noc na JIP v Motole mi sestra slíbila, že když bude Milenka plakat, zase mně zavolá, ale nezavolala mně, tvrdila, že malá byla hodná, jen jednou v noci dost zvracela, ale pak že zase usnula. Jenže když jsem k ní ráno přišla, zjistila jsem, že nespí, ale má epileptický záchvat, ze kterého už se celý den neprobrala. Na ARU už jsem s ní být nemohla, ale malá byla v hlubokém bezvědomí.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: